0

Egzona Muqiqi u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Ata tani kanë tre fëmijë dhe Egzona paraqitet çdo herë e më tërheqëse.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi. Kështu nuk e keni parë asnjhërë Egzonën. Me këtë pamje ajo duket person tjettër. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE