0

Egzona Muqiqi është një ndër emrat më të përfolur në publik.

U bë e njohur si nusja e Albatrit Muqiqit dhe tani ajo është tejet e njohur, përcjell ORAinfo.

Ajo menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra e ku po rezulton të jetë shumë e suksesshme.

Këtë kohë, ajo dhe Albatriti po qëndrojnë për pushime në Turqi dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, Egzona ka postuar një foto ku shihet se është bërë kaçurrele, dhe po duket shumë më e bukur se sa me flokë të drejta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE