0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, një djalë dhe dy vajza, përcjell ORAinfo.

Ndonëse janë shumë të angazhuar në profesionet e tyre, ata nuk hezitojnë të jenë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, Egzona ka publikuar një foto e veshur plot stil, e Albatritit duket se i ka pëlqyer aq shumë sa nuk ka hezituar t’ia shpreh dashurinë në koment./ORAinfo/

SHPËRNDAJE