0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një prej çifteve më të dashura dhe më të përfolura nga publiku.

Ata të dy janë të martuar dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Që të dy ndonëse janë të zënë me profesione, janë edhe shumë aktive në rrjete sociale.

E sot e ka ditëlindjen vajza e madhe e tyre, Ameila. Egzona ka publikuar një foto me burrin dhe tre fëmijë e saj.

Ajo në këtë foto është shfaqur duke buzëqeshur, e kjo buëzqeshje sipas saj vjen pasi është e lumtur pranë me të dashurëve të saj.

“Familja ime jeni arsye pse unë buzëqesh, jam me fat qe ju kam”, e ka përshkuar foton Egzona. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE