0

Egzona Muqiqi është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Albatrit Muqiqit.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër për herë të dytë, dhe Egzona lindi binjakë, një vajzë dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Egzona ende po qëndron në spital dhe nga atje po publikon foto dhe video të ndryshme.

E ajo që ka tërhequr më së shumti vëmendjen është një foto të vajzës që ajo e ka postuar e që ndonëse ende e vogël ajo i ka ngjarë shumë nënës së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE