0

Egzona Muqiqi vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur pasi u bë gruaja e Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali, dy binjakët të të cilët i lindi pak ditë më parë.

Por, edhe përkundër kësaj, Egzona vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën fytyra e saj po duket shumë e shëndoshë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE