0

Ajo u martua para pak kohësh me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin dhe që nga atëherë është shumë e komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Ata të dy para një muaji u bënë prindër për herë të dytë dhe Egzona lindi binjakë, shkruan ORAinfo.

E Egzona që nga atëherë ka postuar shumë foto të tyre.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet sa me stil i ka veshur djalin dhe vajzën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE