0

Egzona Muqiqi është bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqi

Ata të dy janë martuar para pak vitesh dhe tani janë prindër të tre fëmijëve., përcjell ORAinfo.

Egzona lindi binjakë para një muaji dhe menjëherë u kthye në formën e saj më të mirë trupore.

E për ta mbajtur këtë formë, Egzona po kujdeset në ushqim dhe duket se po ha vetëm shëndëtshëm./ORAinfo/

SHPËRNDAJE