0

Egzona Muqiqi është një prej personazheve më të përfolura kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është nënë e tre fëmijëve dhe shumë e angazhuar në profesion ajo nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE