0

Egzona vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në veturë, e veshur në të kuqe dhe ajo që bie në sy është ҫanta e saj ‘firmato’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE