0

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media rozë.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo tani menaxhon një dyqan të vetin me veshje elegante për femra dhe po ashtu merret me vetullat tattoo.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se si i mëson punëtoret e reja./ORAinfo/

SHPËRNDAJE