0

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë në Kosovë.

Ajo u bë e njohur që nga lidhja me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin,dhe më vonë edhe pas martesës madhështore të tyre, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve e para pak javësh Egzona lindi binjakë.

Egzona herë pas here publikon foto për të na treguar sa shumë ka humbur peshë.

E sot, ajo ka publikuar një foto nga vendi I punës e që po duket më bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE