0

Egzona Muqiqi është një ndër personazhe më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo dhe këngëtari I njohur, Albatrit muqiqi, janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Tani, ata janë prindër të një vajze, që e kanë quajtur Amelia dhe në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë, pasi që Egzona është shtatzënë.

Në fund të shtatzënisë, ajo ka bërë një babyshoëer, mirëpo, ajo që e merr gjithë vëmendjen është veshja e Egzonës me fustan të kaltër e madhështor./ORAinfo/

SHPËRNDAJE