0

Ajo është një prej emrave më të përfolur në publik.

Egzona Muqiqi u bë njohur që nga lidhja e saj me këngëtarin e mirënjohur, Albatrit Muqiqin, përcjell ORAinfo.

Pamja dhe paraqitjet e saj plot stil po bëjnë atë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan madhështor e që po e bën të duket mahnitëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE