0

Egzona Muqiqi është emri i gruas së këngëtarit, Albatrit Muqiqit.

Është paraqitja e saj plot stil ajo që e bëri tejet të njohur dhe të përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra çka e bëri edhe më të komentuar.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë.

E me këtë a ka treguar se nuk ka filluar ende përgatitjet për festën nesër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE