0

Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj familjare dhe ajo profesionale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë, e ajo që merr vëmendjen është ndryshimi që Egzona ka bërë në pamje duke i prerë flokët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE