0

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Tani, Egzona Muqiqi po bëhet gjithnjë e më e përfolur në publik, e kjo për shkak të paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Përveç që është një nënë e tre fëmijëve, ajo është shumë e përkushtuar në biznesin që e menaxhon.

Sot, ajo ka veshur fustanin më të bukur të dyqanit të saj dhe po duket kaq bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE