0

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të publikut shqiptar.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, e tani Egzona famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo tani ka hapur një dyqan të vetin dhe aty e kalon shumicën e kohës .

E sot, ajo na ka prezantuar me fustanet më të bukura të dyqanit të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE