0

Egzona Muqiqi është gruaja e Albatrit Muqiqit.

Ajo po thuaj se çdo ditë është e komentuar në shtypin rozë.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE