0

Egzona Muqiqi duket si princeshë në këtë fotografi.

Egzona Muqiqi njihet për publikun e gjerë që nga momenti që zyrtarizoi lidhjen e saj me këngëtarin, Albatrit Muqiqi.

Ajo njihet për stilin dhe qëndrimin e saj prej zonje, duke u shfaqur kështu gjithmonë e kuruar në detaje, shkruan Kosovarja.

Bukuroshja është nënë e tre fëmijëve, por bukuria e saj sa vjen e shtohet, sepse ajo i kushton shumë rëndësi paraqitjeve të saj.

Kështu duket edhe në fotografinë e fundit që ka publikuar në rrjete sociale, ku shihet e veshur me një fustan shumë të bukur ngjyrë blu dhe një grim të lehtë.

SHPËRNDAJE