0

Egzona Muqiqi është një prej nuseve më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Tani ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Egzona lindi binjakë para një muaji, e sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka marrë dhurata për binjakët e nga gëzimi i ka postuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE