0

Egzona Muqiqi është një prej nuseve më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

E Egzona karakterizohet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Mirëpo, ajo që bie në sy në fotot e saj janë jelekët me pupla që I ka veshur për vite me radhë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE