0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, një djalë dhe dy vajza, shkruan ORAinfo.

Ndonëse janë shumë të angazhuar në profesionet e tyre, ata nuk hezitojnë të jenë shumë aktiv në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Egzona dhe Albatriti janë duke qëndruar këto ditë në Stamboll.

Sot Egzona ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar bukur.

Me grim të lehtë e me flokë të finerata. Kaq joshëse po duket ajo sot. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE