0

Egzona dhe Albatriti janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot ajo ka publikuar një video ku shihet se është rregulluar dhe po duket shumë bukur.

A thua për ku është nisur Egzona me këtë pamje!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE