0

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media rozë.

Ndonëse u bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit, janë paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve në profesion, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se ka shkuar te familja e saj e me vete ka marrë edhe Albatritin dhe vajzën e madhe, e ajo që i befasoi të gjithë është se ata kanë lënë në shtëpi binjakët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE