0

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo dhe këngëtari Albatrit Muqiqi janë martuar vite me parë, përcjell ORAinfo.

E sot Egzona është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjell në jetë dy bonjak.

Këtë lajm ajo e ka bërë të ditur burri i Egzonës, Albatriti përmes një postimi në instagram, ku shihet Egzona dhe dy binjakët një vajë dhe një djalë.

E tani Egzona ka publikuar një foto të binjakeve të cilët i ka veshur mjaft burku. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE