0

U bë e njohur që kur u lidh me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin dhe tani Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali, përcjell ORAinfo.

Egzona lindi binjakë pak javë më parë dhe menjëherë pas lindjes është kthyer në gjendjen e saj më të mirë.

Ajo ka filluar menjëherë edhe punën dhe binjakët po I lë në shtëpi nën përkujdesjen e familjarëve të saj.

E motra e Albatritit, Biona ka postuar foto ku shihet se nuk po I ndahet nipit dhe mbesës së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE