0

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolura në publik e në media.

Martesa e saj me këngëtarin, Albatrit Muqiqin e bëri atë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është nënë e tre fëmijëve, dhe tani është e përkushtuar në dyqanin për veshje elegante për femra që ka hapur.

E sonte, pasi është kthyer në shtëpi nga puna, ajo mori dhuratën më të veçantë për 8 Mars nga vajza./ORAinfo/

SHPËRNDAJE