0

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u martua para pak kohësh me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin dhe që nga atëherë është shumë e komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Para pak javësh ajo u bë nënë për herë të dytë duke lindur kështu binjakë, një djalë dhe një vajzë.

Egzona menjëherë pas lindjes u kthye në formën e saj më të mirë e këtë e këmi parë në fotot që i ka postuar.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në fustan të kuq e të ngushtë dhe që duket se është kthyer në formën e saj më të mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE