0

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë në Kosovë.

Ajo u bë e njohur që nga lidhja me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin,dhe më vonë edhe pas martesës madhështore të tyre, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve e para pak javësh Egzona lindi binjakë.

Egzona është kthyer në formën e saj më të mirë, dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE