0

Është gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona Muqiqi u bë fillimisht e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Ajo po bëhet çdo ditë e më e përfolur në publik e shkak për këtë janë bërë paraqtijet e saj plot stil.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar tek prindërit e ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja e saj plot stil dhe barku i saj ‘petë’. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE