0

Është një ndër personazhet më të përfolura në media e në publik.

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Egzona nuk heziton të na tregojë sa nënë e përkushtuar është.

Dhe sot, ajo ka postuar një foto të djalit të saj, e ajo që merr vëmendjen është veshja që ka zgjedhur Egzona për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE