0

Ajo është një emër tejet i njohur në publik.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Sot, ajo ka shkuar në punë dhe ka veshur një fustan madhështor e që ngjason me vello.

E kjo pamje e saj lë pa fjalë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE