0

Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se ka shkuar në punë, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja dhe pamja e saj ‘mahnitëse’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE