0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një ndër çiftet më të përfolura në publik e në media rozë.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona para një muaji lindi binjakë, një djalë dhe një vajzë.

E sot, duket se vajzën e vogël ia ka lënë kunatës, e Biona po kujdeset kaq mirë për mbesën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE