0

Egzona Muqiqi është emri I një prej personazheve më të përfolura nga mediat dhe publiku kosovar.

Ishte martesa me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin ajo që e bëri shumë të njohur dhe që nga atëherë është shumë e komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Egzona para një muaji lindi binjakë e që është lindja e dytë pas vajzës së parë, Amelias.

E vjehrra e saj, këngëtarja e njohur, Merita Spahiu, ka postuar në Instagram foto të nipit dhe mbesave me të cilë duket se ka mbetur vetëm dhe me to na ka treguar sa shumë kohë kalon me ta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE