0

U bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona është një prej personazheve më të përfolura.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë edhe më të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përkushtuar si në familje ashtu edhe në profesionin e saj ku menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan nusesh, por ajo që merr gjithë vëmendjen është fytyra e saj e të cilën ajo po e fsheh./ORAinfo/

SHPËRNDAJE