0

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është një prej personazheve më të përfolura.

E tani çdo ngjarje në jetën e Albatriti dhe Egzonës bëhet lajm në media rozë dhe në publik, përcjell ORAinfo.

Para një muajti ata u bënë prindër për herë të dytë dhe Egzona lindi binjakë.

Egzona është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga perditshmeria e saj

E sot ajo ka postuar nje foto ku shihet që ka bërë foto pëe veten dhe Albatritin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE