0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë edhe shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë shumë ndjekës.

Sot, Egzona ka publikuar një foto ku shihet se e ka përcjellë Albatritin edhe në intervistë duke na treguar që është tejet xheloze./ORAinfo/

SHPËRNDAJE