0

Egzona e Albatriti janë çifti më i përfolur.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot ajo ka publikuar një pamje të vajzës së vogël, të cilën po e vesh para se të niset në punë.

“E dua mamin dhe babin” është mbishkrimi i bluzës së cilën Egzona i ka veshur vajzës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE