0

Egzona po e kalon ditën e fundit të javës me vajzën e saj të madhe, Amelian.

Pas lindjes së binjakëve para një muaji, Egzona ka filluar mënjëherë aktivitetet e saj sin ë punë ashtu edhe në familje, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Amelia sot kanë dalë në shëtitje dhe Egzona ka postuar foto në Instastory.

Mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është se Amelia ka marrë edhe lodrat me vete./ORAinfo/

SHPËRNDAJE