0

Egzona dhe Albatriti janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sonte ajo ka publikuar një foto në Albatritit, ku shihet duke e mbajtur në prehër djalin e tyre të vogël, Eraldin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE