0

Këngëtari i mirënjohur, Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij, Egzona, po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në publik.

Që nga martesa e tyre pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në media rozë, përcjell ORAinfo.

Ata janë shumë aktivë në rrjete sociale dhe postimet nga jeta e tyre janë të shumta.

Sot, ata kanë dalë vetëm me vajzën e madhe dhe veshja e Egzonës plot stil është ajo që bie në sy./ORAinfo/

SHPËRNDAJE