0

Egzona Muqiqi do iu lë pa fjalë me dukjen e saj sot.

Bashkëshëshortja e Albatrit Muqiqit edhe sot ka vendosë të marrë vëmendje të madhe me dukjen e saj.

Egzona është shfaqur tejet elegante dhe me shumë sharm kështu duke mos lënë aski pa ia bërë like e koment foton, shkruan Kosovarja

Ndonëse Egzona është nënë e tre fëmijëve, por që në pamje të jashtme akoma duket si vajzat beqare.

Ndryshe, ajo është edhe një biznismene mjaft e suksesshme.

SHPËRNDAJE