0

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali.

Egzona është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Egzona sot ka shkuar në punë e nga atje ka postuar foto pranë shoqes së saj Necës.

Të dyja po duken shumë bukur në fustan të ngushtë, ndërsa Egozna edhe pse nënë e tre fëmijve, bakur i saj është bërë ‘petë’. /ORAinfo/ 

SHPËRNDAJE