0

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur, ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale ku edhe tregojnë kohën që kalojnë bashkë.

Së fundi ato kanë veshur të dyja fustanin e njëjtë dhe duket se po u rrinë njërës më bukur se tjetra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE