0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, një djalë dhe dy vajza, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme të jetës së tyre në rrjete sociale.

Sot Egzona ka publikuar foto ku shihet se kanë shkuar në Stamboll, mirëpo, është pamja e saj ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE