0

Albatriti e Egzona të lumtur qysh në mëngjes.

Albatriti dhe Egzona janë ndër çiftet më të njohur në mediat rozë.

Përmes postimeve të shumta në rrjete sociale, dyshja e dëshmojnë që kanë një raport superior ndërmjet veti, shkruan Kosovarja.

Edhe pse dytë janë të angazhuar në punën e tyre, pa dyshim që kohën për të pirë kafen e mëngjesit e kalojnë bashkë.

Këtë e dëshmon edhe imazhi i fundit që kanë postuar, duke reflektuar me shumë pozitivitet.

Theksojmë, dyshja janë prindër të 3 fëmijëve.

SHPËRNDAJE