0

Albatrit dhe Egzona Muqiqi janë një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Ata janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale dhe nuk hezitojnë të na tregojnë sa shumë kohë kalojnë me njëri-tjetrin.

Tani ata kanë filluar edhe palestrën bashkë, dhe sot kanë publikuar foto ku shihet se kanë shkuar të dy dhe janë veshur plot stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE