0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë çifti më i përfolur shqiptar.

Që pas martesës së tyre, pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në mediat rozë e publik, përcjell ORAinfo.

Ndonëse të dy janë shumë të zënë në profesionet e tyre, ata nuk hezitojnë të jenë shumë aktivë në rrjete sociale.

Sot, Egzona ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me Albatritin dhe Necën, e ajo që merr vëmendjen është se e ka lënë shoqen të ulur mrapa në veture./ORAinfo/

SHPËRNDAJE